Foto
zpět

logotypy

Obaly Česko s.r.o.

Pro firmu Obaly Česko s.r.o., předního dovozce obalových materiálů, jsme již v roce 2002 vytvořili korporátní design jehož základní součástí je logo Obaly Česko a Obaly Slovensko. Dalším logem je pak SkinFast, kterým je označován jeden z produktů, resp. celý systém balení výrobků na speciální karton s krycí smrštitelnou fólií.

logo logo logo logo logo

KPsoft, KPcomp

Firma KPsoft byla založena v roce 1990 se zaměřením na vývoj programového vybavení, zpracování informací. Dnes se zabývá výrobou a prodejem počítačů a vývojem a provozováním internetových a extranetových aplikací. Zde je ukázka dvou logotypů. KPcomp je značka vyráběných počítačů.

logo logo

Design Department

Design department je společnost podnikající v oboru kovovýroby. Vyrábí vše od ocelových a nerezových konstrukcí až po přístřešky, venkovní a vnitřní zábradlí či interiérové točité schodiště. Zajišťuje vše, počínaje návrhem, přes projekční a konstrukční práce až po výrobu, montáž a servis. Je subdodavatelem velkých staveb, zejména v Rakousku. Logotyp byl navržen tak, aby odrážel tuto činnost.

logo logo

KPixMining

KPixMining je obchodní značka pro fotografické a grafické práce firmy KPsoft a fotografa Ladislava Kubeše. Logo bylo navrženo tak, aby vyjadřovalo či naznačovalo tuto činnost - "těžbu pixelů".

logo